DJ SET

DJ KRZAKU

Andrzej Strycharczuk, czyli DJ KRZAKU aka Selecta Arbusto. Od 1996 roku czynnie uczestniczy w tworzeniu polskiej sceniy reggae, etno i klubowej. Współpracował z Jackiem Kleyffem i Orkiestrą Na Zdrowie, w której grał na bębnach, drumli i instrumentach perkusyjnych. Wiele lat prowadził legendarne już imprezy „Reggae Faza” i „Czwarty Żywy Punkt”. Cztery sezony spędził także na Ibizie, gdzie muzycznie rezydował w kilku tamtejszych klubach.

KRZAKU to również współzałożyciel Zjednoczenie SoundSystem, współtwórca kolektywu Warsaw Jungle Massive, a także wieloletni dziennikarz muzyczny Radia Kampus, na antenie którego prowadzi autorską audycję „Z Malowanej skrzyni DJ’a Krzaka”, prezentując stare i nowe dźwięki z całego świata.

Jego muzyczne zainteresowania, to szeroko pojęta muzyka karaibska (reggae, Dancehall, Calypso, Mento), choć nie stroni też od mocniejszych bitów rodem z UK.
Inną, ale równie ważną pasją, jest muzyka etniczna z całego świata - z naciskiem na kraje afrykańskie oraz latynoamerykańskie.

21.09
Kulturalna
Pl. Defilad 1
Wstęp wolny.

DJ Ensor

DJ Ensor, czyli Wojtek Perczyński, pracował przez ponad 4 lata w warszawskim sklepie Side One, sprzedając płyty niemalże wszystkim warszawskim didżejom. Przez cały ten czas większość pensji zostawiał na miejscu, pilnując, by kupowane przez niego płyty pochodziły ze wszystkich możliwych półek.

Ostatnio otworzył label - Astrophone. Na after party DANCING COCKTAIL zabierze dwa wielkie kejsy z muzyką, przy której sam chciałby pobawić się w piątkową noc. Nie ogranicza się gatunkowo, z pewnością jednak będzie można usłyszeć afrykańskie wygrzewki czy brazylijskie klasyki.

21.09
Kulturalna
Pl. Defilad 1
Wstęp wolny.