Dla dzieci

16.09

Koncert dla dzieci o godz. 11:00.

Nie przegap szansy, by zobaczyć The Whistleberries, którzy rozkręcą pełną opowieści i tanecznych wygibasów imprezę z przytupem w Namiocie Festiwalowym.

Głęboko zakorzenieni w tradycyjnej irlandzkiej muzyce, The Whistleberries stworzyli wyjątkowe doświadczenie muzyki irlandzkiej dla dzieci, które z pewnością każdego zachęci do wspólnego śpiewu.

Dzięki hipnotyzującym irlandzkim melodiom granym na flażoletach, irlandzkich dudach, gitarze, instrumentach klawiszowych i skrzypcach, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą spodziewać się niesamowicie interaktywnego widowiska, które zauroczy każdego.

The Whistleberries tworzą: Dora Gola (śpiew), Thomas Johnston (flażolety/śpiew), Imogen Gunner (skrzypce/śpiew), Séan McElwain (gitara/śpiew) oraz Samantha Harvey (instrumenty klawiszowe).

WSTĘP 20 PLN17.09

Serdecznie zapraszamy do wspólnej muzycznej podróży w głąb najciekawszych regionów muzycznych świata. 17 września, od godz. 10:00 do 11:30 w świat muzyki zabierze dzieci zespół Ceol Connected, który za pomocą tradycyjnych instrumentów, tańca oraz śpiewu, przybliży najmłodszym kulturę irlandzką.

Ze względu na na ograniczoną przestrzeń namiotu festiwalowego zainteresowanych bardzo prosimy o zgłaszanie się do 10 września 2018r na adres mailowy: justyna.rytel@estrada.com.pl

Warsztaty są bezpłatne.
Warsztaty dedykowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat.

18.09

Serdecznie zapraszamy do wspólnej muzycznej podróży w głąb najciekawszych regionów muzycznych Polski. 18 września, od godz. 10:00 do 11:30, Paula Kinaszewska, Patrycja Kuczyńska, Wowakin Trio oraz Piotr Zgorzelski, odczarują tradycyjne, ludowe brzmienia, nowoczesną aranżacją a dzieci będą miały okazję poznać polskie tańce ludowe m.in. kujawiaka i oberka. Warsztat będzie miał charakter potańcówki, dlatego zachęcamy do zabrania rzeczy do przebrania.

Ze względu na ograniczoną przestrzeń namiotu festiwalowego zainteresowanych bardzo prosimy o zgłaszanie się do 10 września 2018r na adres mailowy: justyna.rytel@estrada.com.pl

Warsztaty są bezpłatne i dedykowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat.